دومین هتل شناور به قطر رسید

کشتی تفریحی «MSC Poesia» به عنوان دومین هتل عظیم و شناور در بندر دوحه پهلو گرفت تا در آستانه جام جهانی قطر میزبان گردشگران فوتبالی باشد.

دومین هتل شناور به قطر رسید

به گزارش مملکت آنلاین، پس از هتل ـ کشتی بزرگ و مدرن «MSC World Europa» که چند روز پیش به دوحه رسیده بود، این بار نوبت به کشتی «MSC Poesia» رسید تا با پهلو گرفتن در بندر دوحه خود را آماده هزاران مسافری بکند که قرار است در طول برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در این هتل شناور اقامت داشته باشند.

این دو کشتی در مجموع چهار هزار اتاق دارند و ظرفیت میزبانی از ۹۴۰۰ طرفدار فوتبال را خواهند داشت.

قطر به عنوان کشوری کوچک، در حالی میزبان بزرگترین رویداد فوتبالی جهان شده که از همان ابتدا با چالش تامین اقامتگاه برای مسافران جام جهانی روبه‌رو بود و در حالی که پیش‌بینی می‌شود ۱.۲ میلیون نفر برای تماشای مسابقات جام جهانی وارد این کشور شوند، استفاده از دو کروز بزرگ، بخش زیادی از دغدغه‌های مرتبط با اقامت را برای مسؤولان قطری برطرف کرده است.

هر دو هتل ـ کشتی تفریحی انواع مختلفی از اتاق‌ها را ارائه می‌دهند، از اتاق‌های سنتی با دید اقیانوس تا اتاق‌های بالکن ‌دار و سوئیت‌های مجلل، سالن‌های متعدد غذاخوری و برنامه‌های سرگرمی متنوع برای همه سن‌ها.

 کشتی تفریحی اقامتی «The MSC Poesia» نیز هتلی چهار ستاره با ۱۲۶۵ اتاق با سه استخر مجزا، مرکز اسپا و سلامت، سینمای کنار استخر، زمین تنیس و بسکتبال، چهار رستوران بزرگ و ۱۵ سالن برای برگزاری رویدادهاست. ساعت پذیرش در این هتل کشتی نیز ۱۱ صبح و ۳ بعد از ظهر است.

هتل کشتی «MSC Poesia» یک تجربه اقامتی بی‌نظیر را برای طرفداران جام جهانی فوتبال در قطر ارائه می‌دهد و انواع مختلفی از گزینه‌های اقامتی، از اتاق‌های رو به بندر و اقیانوس گرفته تا اتاق‌های بالکن‌دار و سوئیت را در اختیار مسافران جام جهانی قرار می‌دهد.

اما کشتی‌ مدرن و پیشرفته «The MSC World Europa»که پیش از این در بندر دوحه پهلو گرفته است، در واقع هتلی ۵ ستاره با ۲۶۳۳ اتاق، شش استخر، مرکز آب‌گرم و سلامتی، مرکز خرید، ۱۳ سالن غذاخوری و بیش از ۳۰ سالن مجزا برای برگزاری رویدادهاست. این هتل‌کشتی کاملاً جدید با طراحی و فناوری پیشگامانه است که تجربه مهمان‌نوازی منحصر به فردی را برای طرفداران جام جهانی در قطر با گردشگاهی چشمگیر در فضای باز و طیف گسترده‌ای از گزینه‌های اقامتی ارائه می‌دهد.

هزینه هر شب اقامت در هتل‌کشتی مدرن که برای ساخت آن یک میلیارد دلار صرف شده، از ۳۴۷ دلار (حدود ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان) آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر