مدافع تیم ملی در ترکیه بیهوش شد

مدافع ایرانی کایسری اسپور در جریان دیدار مقابل فنرباغچه بخاطر مصدومیت تعویض و به بیمارستان منتقل شد.

مدافع تیم ملی در ترکیه بیهوش شد

به گزارش مملکت آنلاین، سید مجید حسینی شنبه شب مثل همیشه در ترکیب کایسری اسپور مقابل فنرباغچه حضور داشت تا بتواند یک نمایش خوب دیگر در خط دفاعی تیمش داشته باشد و اجازه گلزنی به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی را ندهد، اما این مدافع ایرانی با یک بدشانسی جدی در نیمه دوم مواجه شد.

تیم فوتبال کایسری اسپور در شرایطی که سید مجید حسینی را مثل تمام مسابقات این فصل در ترکیب ابتدایی داشت و علی کریمی را در فهرست خود نمی‌دید، از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه شب در ورزشگاه اولکر یکی از دیدارهای هفته پنجم سوپر لیگ ترکیه را مقابل تیم رده هفتمی فنرباغچه برگزار کرد، اما این دیدار در کنار نتیجه ضعیف آنها یک اتفاق ناخوشایند هم به همراه داشت.

سید مجید حسینی، مدافع ایرانی کایسری اسپور در پنجمین بازی فصل خود که حضور ثابت برابر فنرباغچه داشت، دو مرتبه در دقایق ۵۵ و ۵۸ اعلام کرد نمی‌تواند به کارش ادامه بدهد و در نهایت بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه سر تعویض شد.

این مدافع پس از حضور کامل در مسابقات اخیرشان در دیدار برابر فنرباغچه نتوانست حضور کامل در زمین داشته باشد تا در آستانه اردوی تیم ملی با یک بدشانسی جدی مواجه شود و خبر تلخی به دراگان اسکوچیچ بدهد.

حسینی در شرایطی بخاطر مصدومیت مقابل فنرباغچه تعویض شد که در دقیقه ۵۵ پس از یک برخورد با ژوائو پدرو روی زمین افتاد و از هوش رفت تا وضعیت نگران کننده‌ای به با این آسیب از ناحیه سر داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر