ذوب‌آهن با شکست نساجی به رده دوم صعود کرد

تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته دهم لیگ برتر فوتبال در قائمشهر برابر نساجی به پیروزی رسید.

ذوب‌آهن با شکست نساجی به رده دوم صعود کرد

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور(جام خلیج فارس) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند.

عباس راکی با کمک‌های یوسف مغروری و محمدعلی پورمتقی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

نساجی و ذوب در حالی روبه‌روی هم قرار گرفتند که هر کدام شرایط متفاوتی را در لیگ امسال تجربه می‌کنند. قائمشهری‌ها که در ۴ بازی اخیر ۳ شکست و یک تساوی کسب کرده‌اند، با نتایج ضعیف در بین تیم‌های قعرنشین قرار گرفته‌ و سبزپوشان اصفهانی هم با سه برد در ۵ بازی اخیر با محمد ربیعی جزو بالانشینان لیگ محسوب می‌شوند.

با توجه به شرایط دو تیم، بازی امروز برای نساجی حیاتی‌تر از هر زمانی بود و آنها پس از حذف زودهنگام از آسیا به دنبال اعاده حیثیت و جبران آن نتیجه در لیگ برتر بودند. گرچه ذوب‌آهن هم برای ماندن در کورس مدعیان به دنبال سه امتیاز این مسابقه خارج از خانه بود.

انگیزه‌های ۲ تیم برای پیروزی سبب شد تا این مسابقه از همان ابتدا پرتلاطم باشد و این ذوب آهن بود که ابتدا به گل رسید و محمد حسین اسلامی در دقیقه هفت، پاس عرضی مجید علیاری از جناح راست را در داخل ۶قدم به تور نساجی چسباند.

نساجی که نمی‌خواست در خانه بازنده باشد، در دقیقه ۱۹ توانست روی اشتباه مدافع ذوب به گل تساوی برسد. اشتباه سیدمحمد قریشی در دفع پاس ارسالی دروازه‌بان، سبب شد تا نونو دلگادو با توپ‌ربایی با دروازه‌بان نساجی تک به تک شود و گل تساوی را به ثمر برساند. این نتیجه تا پایان نیمه اول حفظ شد و نساجی و ذوب آهن با تساوی یک - یک به رختکن رفتند.

در نیمه دوم باوجود موقعیت‌های خطرناکی که روی دروازه‌ها خلق شد، تا دقایق تلف‌شده توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد اما در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده، فردین یوسفی برای تیم اصفهانی گلزنی کرد تا در نهایت ذوب آهن ۲ بر یک برنده بازی شود و نساجی را در خانه شکست دهد.

در یکی از صحنه‌های جنجالی نیمه دوم در دقیقه ۷۸، بازیکنان نساجی پس از ضربه سر امیرمحمد هوشمند اعتقاد به خطای هند ذوبی‌ها و پنالتی داشتند که داور مسابقه این صحنه را خطا تشخیص نداد.

ذوب‌آهن با این برد ۱۸ امتیازی شد و و به طور موقت در رده دوم قرار گرفت. نساجی هم با ۶ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند تا بحران نساجی همچنان ادامه داشته باشد و جایگاه مهدی رحمتی روی نیمکت این تیم متزلزل‌تر از قبل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر