مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد:

بازدید رایگان از موزه به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تاریخ ۳۱ شهریور لغایت ۷مهرماه رایگان خواهد بود.

بازدید رایگان از موزه به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش مملکت آنلاین، به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، علیرضا عسگری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه با بیان این مطلب که همه ساله به مناسبت هفته دفاع مقدس، بازدید از این مجموعه رایگان بوده است، گفت: امسال نیز با موافقت مدیرعامل محترم موزه در جهت تکریم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازدید از موزه از تاریخ ۳۱ شهریور ماه لغایت ۷ مهرماه برای عموم مردم عزیز به صورت رایگان خواهد بود.

وی همچنین با استقبال از مجموعه های فرهنگی و هنری جهت بازدید از این مرکز گفت: سازمان ها و اداراتی که خواهان بازدید گروهی از این مجموعه می باشند می بایست درخواست خود را در سایت موزه به ثبت برسانند.

عسگری در انتها افزود: موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برنامه های متنوعی همچون مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز،  برگزاری محفل خاطره گویی، عضویت رایگان در کتاابخانه تخصصی موزه در طول هفته دفاع مقدس، برگزاری برنامه قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان، اهدای کتاب به مناطق محروم در شرق کشور، رونمایی از خانه فیلم دفاع مقدس و... از جمله برنامه هایی موزه در طول هفته دفاع مقدس خواهد بود.

لازم به ذکر است این مجموعه ملی در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و در روزهای جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پذیرای علاقمندان خواهد بود.

نشانی: میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی - موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

انتهای پیام/

ارسال نظر