حادثه عجیب ورود تانکر سوختی به داخل یک فروشگاه زنجیره‌ای / دو مصدوم داشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از فوت و مصدومیت دو نفر در پی واژگونی یک تانکر حامل سوخت خبر داد.

حادثه عجیب ورود تانکر سوختی به داخل یک فروشگاه زنجیره‌ای / دو مصدوم داشت

به گزارش مملکت آنلاین، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از فوت و مصدومیت دو نفر در پی واژگونی یک تانکر حامل سوخت و ورود آن به فروشگاه زنجیره‌ای خبر داد.

 سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: در ساعت ۰۴:۱۳ بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف و واژگونی تانکر حامل مایعات سوختی به آدرس کوهسار، بلوار ادهمی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد. 

وی افزود: با اعلام این خبر ۶ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو‌های پشتیبانی از جمله سه دستگاه جرثقیل سنگین سازمان آتش نشانی شهر تهران به محل حادثه اعزام شدند؛ همچنین عوامل شهرداری، بحران، عوامل انتظامی و پلیس راهور نیز در محل حادثه حضور داشتند. 

ملکی تصریح کرد: در محل حادثه مشاهده می‌شود که یک دستگاه تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر مایع گازوئیل به هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی با سه دستگاه خودرو سواری برخورد کرده است. برخورد این تانکر با دو خودرو بسیار شدید بوده و باعث شده دو خودروی تیبا و پژو ۲۰۶ خسارت‌های شدید دیده و یک نفر نیز در خودروی تیبا محبوس شود. 

وی ادامه داد: در ادامه تانکر که از مسیر خود منحرف شده بود به یک ساختمان ۶ طبقه مسکونی تجاری که در طبقه همکف آن یک فروشگاه زنجیره‌ای بود برخورد کرده و پس از ورود به فروشگاه واژگون می‌شود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه راننده تانکر در داخل اتاقک محبوس شده بود، گفت: با توجه به نشت گازوئیل آتش نشانان همزمان با انجام ایمن‌سازی محل حادثه، عملیات رهاسازی هر دو راننده محبوس را آغاز می‌کنند. راننده تیبا خوشبختانه زنده بود، اما آسیب‌های شدیدی به وی وارد شده بود. اما متاسفانه راننده تانکر حامل مواد سوختی که یک مرد ۴۵ ساله بود بعد از خارج کردن از اتاقک به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود. 

ملکی تصریح کرد: بعد از مدتی با حضور یک دستگاه تانکر از شرکت نفت در محل حادثه، عملیات جابجایی گازوئیل در حال انجام است و بعد از ایمن‌سازی محل و پاکسازی گازوئیل به صورت کامل، تانکر از محل حادثه خارج خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر