دادگستری: هویت ضارب شهدای امنیت مشهد شناسایی شد

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی، از تشکیل پرونده قضایی برای حمله کنندگان به جمعی از مدافعان امنیت در مشهد خبر داد و گفت: هویت ضارب شهدای امنیت مشهد شناسایی شد.

دادگستری: هویت ضارب شهدای امنیت مشهد شناسایی شد

به گزارش مملکت آنلاین، صادقی با اشاره به ناامیدی دشمن از همراهی مردم با اغتشاشگران و عصبانیت آن‌ها گفت: در ادامه رفتار‌های خشن و ضد انسانی عده‌ای فریب خورده، در تاریخ ۲۶ آبان ماه هنگامیکه عده‌ای اغتشاشگر با زور و تهدید به دنبال به تعطیلی کشاندن کسب و کار‌ها در یکی از خیابان‌های شهر مقدس مشهد بودند با مقاومت کسبه مواجه می‌شوند.

وی در تشریح اقدام مسلحانه صورت گرفته از سوی یکی از اغتشاشگران گفت: یک نفر از آشوبگران با سلاح سرد به تعدادی از جوانان مدافع امنیت که برای یاری رساندن به مردم در صحنه حضور پیدا کرده بودند، حمله کرد که این اقدام منجر به شهادت ۲ مدافع امنیت و زخمی شدن ۴ نفر دیگر شد.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: به محض وصول گزارش این رویداد با دستور قضایی بازپرس ویژه در صحنه حاضر و پرونده‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی تشکیل و اقدامات لازم برای شناسایی عوامل این اقدام آغاز شده است.

غلامعلی صادقی افزود: به مردم بزرگوار اطمینان می‌دهیم تمام تلاش خود را برای انجام وظایف قانونی و مجازات مرتکبان بکار خواهیم بست.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی تصریح کرد: هویت ضارب شهدای امنیت مشهد شناسایی شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر