رییس جمهور: تلاش می‌کنیم نیمی از مشکلات آب استان چهارمحال و بختیاری را حل کنیم

رییس جمهور گفت: با طرح‌هایی که در استان اجرایی شده نیمی از مسائل آبرسانی استان حل می‌شود، که باید از دست‌اندرکاران و مسئولان قدردانی کرد.

رییس جمهور: تلاش می‌کنیم نیمی از مشکلات آب استان چهارمحال و بختیاری را حل کنیم

به گزارش مملکت آنلاین، سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری، در فرودگاه بین‌المللی شهرکرد در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری گفت : این سفر توفیقی برای بنده و هیات همراه بود که در استانی که جلوه کار و تلاش و مردمان بسیار خونگرم و وفادار است چه بختیاری‌ها و چه ترک‌ها و فارس‌ها حضور پیدا کردم جمعی که همه باصفا و باوفا نسبت به ارزش‌های انقلاب هستند.

وی با ادای احترام به ۲۵۰۰ شهید استان، ۷۰۰۰ جانباز و ایثارگر استان و خانواده‌های معزز شهدا و سرداران شهید، افزود: در سفر اول مصوباتی داشتیم که باید اجرایی می‌شد و با تلاش استاندار و مدیران پر تلاش استان کارها روی زمین نماند و امروز شاهد اجرای بسیاری از این طرح‌ها هستیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از این طرح‌ها، طرح آبرسانی به استان بود، ادامه داد: گامی در این دو سال برداشته شد و کارهایی در دست اقدام است. این استان استعدادهای طبیعی فراوانی شامل آب، زمین حاصل‌خیز، معادن و مراتع دارد که باید به خوبی بهره‌بردای شوند تا مشکلات مرتفع گردند.

وی تاکید کرد: با طرح‌هایی که در استان اجرایی شده نیمی از مسائل آبرسانی استان حل می‌شود، که باید از دست‌اندرکاران و مسئولان قدردانی کرد.

رئیسی تصریح کرد: کارهایی که در دست اقدام است و یا در این سفر تصویب می‌شوند باید پیگیری شوند تا شاهد باشیم که ظرفیت‌های قابل توجهی که استان در خود نهفته دارد شکوفا شده و دیگر شاهد محرومیت، مشکلات و رنج‌هایی که برخی مردم دارند، نباشیم.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: هم برای پیگیری مصوبات دور اول سفر ها و هم در حوزه کارهایی که باید رقم بخورد باید اقداماتی کنیم که هم مورد رضایت خداوند باشدو اعتماد مردم را افزون کند.

وی در پایان از نماینده مقام معظم رهبری در استان، مسئولان عالی و نیروهای مسلح که همه تلاش می‌کنند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر