بدهی باورنکردنی نمایشگاه بین‌المللی به شهرداری تهران!

رئیس شورای شهر تهران از بدهی ۳۱ هزار میلیارد تومانی نمایشگاه بین‌المللی به شهرداری تهران خبر داد و گفت: قطعا مشکل نمایشگاه را حل می‌کنیم.

بدهی باورنکردنی نمایشگاه بین‌المللی به شهرداری تهران!

به گزارش مملکت آنلاین، مهدی چمران امروز در حاشیه جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره انتقال نمایشگاه بین‌المللی از تهران تصریح کرد: به نظرم رسانه‌ها در این زمینه کوتاهی کرده‌اند. البته چند وقت پیش دیدم که صدا و سیما از مردمی که در ترافیک مانده بودند گزارش تهیه کرده بود و برخی می‌گفتند ساعت‌ها در ترافیک گرفتار بودند باید ارتباط بین مردم و رسانه‌ها و همچنین رسانه‌ها و مردم قوی‌تر باشد.
چمران افزود: راهبندان نمایشگاه بین‌المللی را خودمان به وجود آورده‌ایم و باید برطرف کنیم و قطعا دوستان در فرمانداری و استانداری هم کمک می‌کنند چندی پیش استاندار تهران در جلسه‌ای که با رئیس نمایشگاه داشتند این مسائل را مطرح کردند، ولی شاید منابع و منافع مالی هنوز اجازه نمی‌دهد که گردانندگان نمایشگاه سر عقل بیایند. قطعا و یقینا مشکل نمایشگاه را حل می‌کنیم.

وی در بخش دیگر سخنانش در خصوص نهضت پارکینگ‌سازی گفت: امتیازاتی به پارکینگ‌سازی داده می‌شود، اما متأسفانه برخی از افراد ترجیح می‌دهند با جای استفاده از پارکینگ دوبله پارک کنند و جریمه شوند، ولی به پارکینگ نروند.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می‌شود هزینه پارکینگ بالا رفته است گفت:‌کسانی که پارکینگ نساخته‌اند مشمول عوارض شده‌اند متأسفانه دیوان عدالت مصوبه را لغو کرد نمی‌دانم کدام شهرستان بود به ما هم خورد کوچه‌ای که پله دارد نمی‌تواند پارکینگ بسازد و یا خانه‌ای که در خانه‌اش به بزرگراه باز می‌شود نمی‌توان اجازه ساخت پارکینگ داد این افراد قبلا به قیمت روز بهای ساخت را می‌دادند و شهرداری برایشان پارکینگ می‌ساخت این مصوبه لغو شد که مشکلاتی ایجاد کرده و قیمت‌ها را چند برابر کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر